logoleft

یودمی _ آموزش مدرن React با Redux شامل Vue js 2 (با زیرنویس)

Udemy _ Learn Modern React with Redux |2020| Inc Vue js 2

کد محصول: FU1166-2776862
یودمی _ آموزش مدرن React با Redux شامل Vue js 2 (با زیرنویس)
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
12,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
یودمی Udemy.com
تاریخ انتشار
2020-01
1398/10
مدرس
Vishvaas Learning
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیر نویس
انگلیسی
نوع زیر نویس انگلیسی
تولید اتوماتیک از صوت مدرس توسط Udemy.com
نوع زیر نویس فارسی
ندارد
مدت زمان آموزش
2ساعت و 50دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
34 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
840 مگابایت
بازدید : 5833
درباره تولید کننده

Udemy com

Udemy.com بزرگترین پلت فرم یادگیری آنلاین در جهان است.

کلمه Udemy ترکیبی از you + academy است.

دارای بیش از 30 میلیون دانشجو و 50،000 مدرس در حال تدریس دوره ، در بیش از 60 زبان است. بیش از 245 میلیون ثبت نام در دوره وجود داشته است. دانش آموزان و مدرسان از بیش از 190 کشور جهان آمده اند و 2/3 دانش آموز در خارج از ایالات متحده آمریکا واقع شده اند.
Udemy همچنین بیش از 4000 مشتری سازمانی دارد و 80٪ از شرکت های Fortune 100 از Udemy برای مشاغل کارمندان استفاده می کنند (Udemy for Business).
دانش آموزان دوره ها را به عنوان ابزاری برای بهبود مهارت های مرتبط با شغل می گذرانند. بعضی از دوره ها اعتبار خود را به سمت مجوز فنی تولید سوق میدهند. Udemy تلاش ویژه ای برای جذب مربیان شرکتی، که به دنبال ایجاد دوره های آموزشی برای کارمندان شرکت خود هستند ، انجام داده است.

تا سال 2019 ، بیش از 130،000 دوره در وب سایت وجود دارد. [

در سال 2007 ، بنیان گذار Udemy ، موسس Eren Bali در حالی که در ترکیه زندگی می کرد ، نرم افزاری را برای یک کلاس مجازی زنده ساخت. وی در ساختن این محصول برای همه ، پتانسیل بالایی را مشاهده کرد و سپس به "سیلیکون ولی" نقل مکان کرد تا دو سال بعد شرکتی را تأسیس کند. این سایت توسط Bali, Oktay Caglar و Gagan Biyani در اوایل سال 2010 راه اندازی شد.

در فوریه 2010 ، بنیانگذاران تلاش کردند تا بودجه سرمایه گذاری را افزایش دهند ، اما این ایده نتوانست سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار دهد و به گفته Gagan Biyani ، آنها 30 بار رد شدند. در پاسخ به این موضوع، آنها مانع از توسعه محصول شدند و Udemy—"The Academy of You"— را در مه 2010 راه اندازی کردند.

طی چند ماه ، 1000 مدرس حدود 2،000 دوره ایجاد کرده بودند و Udemy نزدیک به 10،000 کاربر ثبت شده داشت. بر اساس این واکنش مساعد بازار ، آنها تصمیم گرفتند كه دور دیگری از تأمین مالی را امتحان كنند و یك میلیون دلار بودجه سرمایه گذاری را تا آگوست جمع كنند.

در اکتبر 2011 ، این شرکت مبلغ 3 میلیون دلار اضافی در بودجه سری A به رهبری سرمایه گذاران Groupon و Eric Lefkofsky و Brad Keywell و همچنین 500 Startups و MHS Capital جمع آوری کرد.

در دسامبر سال 2012 ، این شرکت 12 میلیون دلار بودجه از سری B به رهبری Insight Venture Partners و همچنین Lightbank Capital ، MHS Capital و Learn Capital جمع آوری کرده و کل بودجه Udemy را به 16 میلیون دلار رسانده است.

در تاریخ 22 آوریل 2014 ، نسخه دیجیتالی وال استریت ژورنال گزارش داد كه Dennis Yang، به عنوان مدیر عامل Udemy منصوب شد و جایگزین Eren Bali شد.

در ماه مه 2014 ، Udemy بالغ بر 32 میلیون دلار دیگر در بودجه سری C ، به رهبری Norwest Venture Partners و همچنین Insight Venture Partners و MHS Capital جمع آوری کرد.

در ژوئن سال 2015 ، Udemy یک دور financing تأمین مالی سری D توانست 65 میلیون دلار ، به سرپرستی گروه Stripes ، جمع آوری کند.

اکنون Udemy به یکی دیگر از خانه های آنلاین آموزش Skillsdox Inc از کانادا پیوسته است تا مدرسه مهارتها را در هند افتتاح کند.

در ژوئن سال 2016 ، Udemy مبلغ 60 میلیون دلار از Naspers Ventures را بعنوان پیگیری دوره 65 میلیون دلاری سری D از ژوئن 2015 جمع آوری کرد.

در 5 فوریه 2019 ، Udemy اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت Gregg Coccari را به عنوان مدیر اجرایی جدید خود منصوب کرده است.

فارسی یودمی

ساختن مثالهای زیادی مانند انجام لیست، برنامه جستجوی YouTube، API جستجو Imgur
نشان دادن چگونگی رشد یک برنامه از برنامه DOM / jQuery ساده تا Redux / React / ES6 / React-Router.
در هر بخش تمرین‌ها و آزمون‌های زیادی وجود دارد که به شما کمک می‌کند قبل از ادامه بخش بعدی، دانش خود را دوباره به کار بگیرید. استفاده از وسایل کمک به آموزش بصری مانند نقشه برداری ذهن، نقاشی‌های رنگارنگ تحریک انیمیشن‌ها و ساختگی برای کمک به شما حتی در چالش برانگیز‌ترین مفاهیم React و Redux به شما کمک می‌کند. آیا تاکنون چندین ماه تلاش کرده‌اید که در سایر دوره‌ها با فریمورک‌ جدیدی آشنا شوید؟ آیا نمی‌دانید چرا توسعه دهندگان معدودی می‌توانند به راحتی با یک فناوری جدید سازگار شوند در حالی که دیگران نیاز به صرف وقت و تلاش زیادی دارند؟ در دوره من، شما قادر خواهید بود فقط با 2 هفته با Redux-React کار کنید. روش مدرن تدریس و یادگیری واقعاً به شما کمک می‌کند درک کنید که چگونه می‌توانید خود را بهبود ببخشید و بقیه کار خود را در زمینه فناوری اطلاعات راحت‌تر طی کنید.
چگونه ساختار این دوره‌ ساخته شده است؟
این دوره کاملاً سازمان یافته است. برنامه درسی به گونه‌ای ایجاد شده است که یادگیری Redux-React هرگز به این آسانی نبوده است! به 9 بخش تقسیم می‌شود:
سه بخش اول بر فناوری Redux تمرکز دارد. این بخش شامل دانش پایه و پیشرفته Redux است. شاید تعجب کنید که چرا ابتدا روی پروژه React تمرکز نمی‌کنم. دلیل این امر این است که باید تأکید کنم که Redux هیچ ارتباطی با React ندارد. می‌توانید برنامه‌های Redux را با React، Angular، Ember، jQuery یا vanilla JavaScript بنویسید. Redux به خصوص با فریمورک‌‌هایی مانند React و Deku خوب کار می‌کند، زیرا به شما اجازه می‌دهد UI را به عنوان تابعی از حالت توصیف کنید، و Redux در پاسخ به اقدامات به روز رسانی‌های حالت را منتشر می‌کند. این بخش‌های اول فقط Redux را در JavaScript و jQuery ساده اعمال می‌کنند. بلافاصله استفاده از Redux در React باعث می‌شود که بین احساسات React و دانش Redux تفاوت قائل شوید.
بخش چهارم به (ECMAScript 2015 (ES6 می‌پردازد. در واقع، شما می‌توانید بدون استفاده از ES6 با یک برنامه Redux & React کار کنید. با این حال، یک توسعه دهنده با تجربه React معمولاً سعی می‌کند تا حد امکان ES6 را به کار گیرد تا پروژه خود را بسیار دقیق‌تر و واضح‌تر انجام دهد. آشنایی با ES6 به شما کمک می‌کند تا با سهولت بیشتر به بخش‌های بعدی بروید.
بخش پنجم به فریمورک‌ React می‌پردازد. همچنین در این بخش نحوه استفاده از ابزارهای توسعه دهنده React Developer به روشنی نشان داده شده است. این برنامه افزودنی Chrome است که به اشکال زدایی و مدیریت اجزای React، حالت و اجزای مؤلفه کمک می‌کند.
بخش ششم و هفتم نحوه استفاده از فناوری Redux و ES6 را به طور کاربردی در برنامه React نشان می‌دهد. بعد از بخش ششم، یک روش اساسی برای استفاده از Redux در یک فریمورک‌ React را خواهید شناخت. شما همچنین می‌دانید که چگونه از Redux Dev Tools استفاده کنید. این برنامه افزودنی Chrome است که به اشکال زدایی و مدیریت وضعیت و عملکرد Redux کمک می‌کند. بعد از بخش هفتم، شما می‌دانید که چگونه از کتابخانه React-Redux استفاده کنید که روشی پیشرفته برای انجام تعامل بین Redux و React است، و پروژه شما را کوتاه‌تر و مختصر می‌کند.
بخش هشتم شما را در مورد نحوه دستکاری URL با کتابخانه React-Redux-Router راهنمایی می‌کند.
و مورد آخر دانش پیشرفته‌تری می‌دهد.

چرا React؟
React یک کتابخانه جاوااسکریپت برای ایجاد رابط‌های کاربر توسط فیس بوک و اینستاگرام است. ما برای حل یک مشکل React ساخته ایم: ساخت برنامه‌های بزرگ با داده‌هایی که با گذشت زمان تغییر می‌کنند.
بنابراین بسیاری از شرکت‌ها هر روز React.js را تصویب می‌کنند. برخی از نمونه شرکتهای بزرگ که از React استفاده می‌کنند Netflix، Yahoo، Facebook، WhatsApp، Instagram و Atlassian هستند. تسلط بر فریمورک‌ React و فناوری Redux فرصت‌های زیادی را برای بالاترین مشاغل با حقوق بالا به شما ارائه می‌دهد.

چرا Redux؟
مدیریت حالت در یک برنامه کاربردی بسیار مهم است و اغلب بصورت تصادفی انجام می‌شود. Redux یک کانتینر برای برنامه‌های JavaScript فراهم می‌کند که به برنامه‌های شما کمک می‌کند تا به طور مداوم رفتار کنند.
Redux تکامل ایده‌های ارائه شده توسط Flux فیس بوک است و از پیچیدگی‌های موجود در Flux با نگاه به چگونگی ساخت برنامه‌ها با زبان Elm جلوگیری می‌کند. Redux برای برنامه‌های React مفید است

آنچه بیشتر خواهید آموخت
کاوش در بسیاری از ویژگی‌های (ECMAScript 2015 (ES6 مانند عملکردهای Let, Const, Import, Export, Arrow Functions, Cass, Object Destructuring, Array Destructuring, Spread/Rest Operator, Template Strings, Object.assign().
با استفاده از بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته جاوا اسکریپت که به پروژه شما Redux React مختصر‌تر می‌شوند مانند: Array.prototype.map، Array.prototype.filter، Function.prototype.bind
استفاده از فن آوری‌های مرتبط با پشتیبانی از React مانند React / Redux Developer Tools، NPM، Webpack، Babel،
استفاده از ترکیب JSX برای زیباتر کردن پروژه React.

با یادگیری یکی از داغترین فریمورک‌‌های جاوااسکریپت موجود امروز، Vue.js، مهارت‌های HTML، CSS و Javascript خود را به سطح بعدی برسانید.

اگر به طور کلی با کتابخانه‌ها و فریمورک‌‌های vue.js یا Javascript آشنا نیستید، برخی از سؤالاتی که می‌توانید بپرسید این است:
Vue.js چیست؟
و چرا باید در وهله اول یاد بگیرم؟
Vue.js یک فریمورک‌ Javascript برای ساخت واسط‌های کاربر واقعا سرگرم کننده و آسان است. هسته اصلی این فریمورک‌ بسیار سبک و سریع است و می‌توان از آن در پروژه‌هایی با هر اندازه استفاده کرد. از رها کردن آن به راحتی در یک وب سایت یا برنامه موجود برای کنترل بخشی از آن مانند اضافه کردن قطعات جدید، از طریق برنامه‌های یک صفحه ای متوسط​یا بزرگ.
با توجه به وزن سبک هسته vue.js، هنوز مملو از ویژگی‌هایی است که در این دوره با آنها آشنا می‌شوید.
در طی این دوره شما 2 پروژه جالب، هیجان انگیز و چالش برانگیز می‌سازید تا هر آنچه را که بیاموزید فوراً به کار بگیرید.
ما با یک برنامه لیست مهمان شروع می‌کنیم که در آن کاربران می‌توانند نام خود را به لیست مهمانان رویداد اضافه کنند. این یک برنامه ساده است، اما شما را از طریق همه ملزومات vue.js زیر راهنمایی می‌کند:
. اتصال داده دو طرفه
. رسیدگی به رویداد
. قالب‌ها و DOM مجازی
. لیست و ارائه مشروط
. صفات و سبکهای اتصال
. نمونه Vue
. عبارات Javascript
. خصوصیات نمونه: داده‌ها، محاسبه شده، مشاهده کنندگان، روش‌ها، فیلترها و غیره
. حلقه و فیلترها
. Refs و سایر خصوصیات و روشها
. چرخه چرخه Vue
به علاوه چیزهای دیگر »
این دوره برای چه کسی است:
+ برنامه نویسان

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای ضمیمه
ویدیوهای آموزشی با زیرنویس
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

01 React Redux Complete MasterClass
___| 01 React Redux Tutorials - 1 - Introduction
___| 02 React Redux Tutorials - 2 - Getting Started
___| 03 React Redux Tutorials - 3 - Three Core Concepts
___| 04 React Redux Tutorials - 4 - Three Principles.mp4
___| 05 React Redux Tutorials - 5 - Actions
___| 06 React Redux Tutorials - 6 - Reducers
___| 07 React Redux Tutorials - 7 - Store
___| 08 React Redux Tutorials - 8 - Cakes and Ice Creams
___| 09 React Redux Tutorials - 9 - Multiple Reducers
___| 10 React Redux Tutorials - 10 - Combine Reducers
___| 11 React Redux Tutorials - 11 - Middleware
___| 12 React Redux Tutorials - 12 - Async Actions.
___| 13 Tutorial 13 - Redux Thunk Middleware
___| 14 React Redux Tutorials - 14 - React Redux Setup
___| 15 React Redux Tutorials - 15 - Actions
___| 16 React Redux Tutorials - 16 - Reducers
___| 17 React Redux Tutorials - 17 - Stores
___| 18 React Redux Tutorials - 18 - connect
___| 19 React Redux Tutorials - 19 - React Redux with Hooks
___| 20 React Redux Tutorials - 20 - useSelector Hook
___| 21 React Redux Tutorials - 21 - useDispatch Hook
___| 22 React Redux Tutorials - 22 - Cakes and Ice Creams
___| 23 React Redux Tutorials - 23 - Logger Middleware
___| 24 React Redux Tutorials - 24 - Redux Devtool Extension

02 VUE JS ESSENTIALS masterclass
___| 01 Introduction
___| 02 Vue js 2 Tutorial - 3 - The Vue Instance
___| 03 Vue js 2 Tutorial - 2 - Getting Started
___| 04 Vue js 2 Tutorial - 4 - data Property
___| 05 Vue js 2 Tutorial - 5 - Binding Text
___| 06 Vue js 2 Tutorial - 6 - One Time Binding
___| 07 Vue js 2 Tutorial - 7 - Binding HTML
___| 08 Vue js 2 Tutorial - 8 - Binding to Attributes
___| 09 Vue js 2 Tutorial - 9 - Binding Inline Styles with Object Syntax
___| 10 Vue js 2 Tutorial - 10 - Binding Inline Styles with Array Syntax

جدیدترین محصولات مرتبط