logoleft

یودمی _ آموزش هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال 2020 (با زیرنویس)

Udemy _ Artificial Intelligence in Digital Marketing 2020

کد محصول: FU1122-1682352
یودمی _ آموزش هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال 2020 (با زیرنویس)
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
12,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
یودمی Udemy.com
تاریخ انتشار
2019-11
1398/8
مدرس
Srinidhi Ranganathan
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیر نویس
انگلیسی
نوع زیر نویس انگلیسی
تولید اتوماتیک از صوت مدرس توسط Udemy.com
نوع زیر نویس فارسی
ندارد
مدت زمان آموزش
3ساعت و 44دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
26 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
3350 مگابایت
بازدید : 1876
درباره تولید کننده

Udemy com

Udemy.com بزرگترین پلت فرم یادگیری آنلاین در جهان است.

کلمه Udemy ترکیبی از you + academy است.

دارای بیش از 30 میلیون دانشجو و 50،000 مدرس در حال تدریس دوره ، در بیش از 60 زبان است. بیش از 245 میلیون ثبت نام در دوره وجود داشته است. دانش آموزان و مدرسان از بیش از 190 کشور جهان آمده اند و 2/3 دانش آموز در خارج از ایالات متحده آمریکا واقع شده اند.
Udemy همچنین بیش از 4000 مشتری سازمانی دارد و 80٪ از شرکت های Fortune 100 از Udemy برای مشاغل کارمندان استفاده می کنند (Udemy for Business).
دانش آموزان دوره ها را به عنوان ابزاری برای بهبود مهارت های مرتبط با شغل می گذرانند. بعضی از دوره ها اعتبار خود را به سمت مجوز فنی تولید سوق میدهند. Udemy تلاش ویژه ای برای جذب مربیان شرکتی، که به دنبال ایجاد دوره های آموزشی برای کارمندان شرکت خود هستند ، انجام داده است.

تا سال 2019 ، بیش از 130،000 دوره در وب سایت وجود دارد. [

در سال 2007 ، بنیان گذار Udemy ، موسس Eren Bali در حالی که در ترکیه زندگی می کرد ، نرم افزاری را برای یک کلاس مجازی زنده ساخت. وی در ساختن این محصول برای همه ، پتانسیل بالایی را مشاهده کرد و سپس به "سیلیکون ولی" نقل مکان کرد تا دو سال بعد شرکتی را تأسیس کند. این سایت توسط Bali, Oktay Caglar و Gagan Biyani در اوایل سال 2010 راه اندازی شد.

در فوریه 2010 ، بنیانگذاران تلاش کردند تا بودجه سرمایه گذاری را افزایش دهند ، اما این ایده نتوانست سرمایه گذاران را تحت تأثیر قرار دهد و به گفته Gagan Biyani ، آنها 30 بار رد شدند. در پاسخ به این موضوع، آنها مانع از توسعه محصول شدند و Udemy—"The Academy of You"— را در مه 2010 راه اندازی کردند.

طی چند ماه ، 1000 مدرس حدود 2،000 دوره ایجاد کرده بودند و Udemy نزدیک به 10،000 کاربر ثبت شده داشت. بر اساس این واکنش مساعد بازار ، آنها تصمیم گرفتند كه دور دیگری از تأمین مالی را امتحان كنند و یك میلیون دلار بودجه سرمایه گذاری را تا آگوست جمع كنند.

در اکتبر 2011 ، این شرکت مبلغ 3 میلیون دلار اضافی در بودجه سری A به رهبری سرمایه گذاران Groupon و Eric Lefkofsky و Brad Keywell و همچنین 500 Startups و MHS Capital جمع آوری کرد.

در دسامبر سال 2012 ، این شرکت 12 میلیون دلار بودجه از سری B به رهبری Insight Venture Partners و همچنین Lightbank Capital ، MHS Capital و Learn Capital جمع آوری کرده و کل بودجه Udemy را به 16 میلیون دلار رسانده است.

در تاریخ 22 آوریل 2014 ، نسخه دیجیتالی وال استریت ژورنال گزارش داد كه Dennis Yang، به عنوان مدیر عامل Udemy منصوب شد و جایگزین Eren Bali شد.

در ماه مه 2014 ، Udemy بالغ بر 32 میلیون دلار دیگر در بودجه سری C ، به رهبری Norwest Venture Partners و همچنین Insight Venture Partners و MHS Capital جمع آوری کرد.

در ژوئن سال 2015 ، Udemy یک دور financing تأمین مالی سری D توانست 65 میلیون دلار ، به سرپرستی گروه Stripes ، جمع آوری کند.

اکنون Udemy به یکی دیگر از خانه های آنلاین آموزش Skillsdox Inc از کانادا پیوسته است تا مدرسه مهارتها را در هند افتتاح کند.

در ژوئن سال 2016 ، Udemy مبلغ 60 میلیون دلار از Naspers Ventures را بعنوان پیگیری دوره 65 میلیون دلاری سری D از ژوئن 2015 جمع آوری کرد.

در 5 فوریه 2019 ، Udemy اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت Gregg Coccari را به عنوان مدیر اجرایی جدید خود منصوب کرده است.

فارسی یودمی

این دوره ابزارهای هوش مصنوعی را در ایجاد محتوا، سرپرستی، واقعیت افزوده و بازاریابی دیجیتال پوشش می‌دهد و نگاه شما را به آینده متمرکز می‌کند. ما همچنین با استفاده از BuzzSumo به ابزار بازاریابی تأثیرگذار، روند محتوا و کمی تحلیل رقبا خواهیم پرداخت.
اگر یک متخصص محتوا باشید، این دوره می‌تواند زندگی شما را تغییر دهد. از آنجا که، من با استفاده از یک ابزار محتوای هوش مصنوعی، تجربیاتی در زمینه ایجاد tons و مقاله برای وبلاگ خود برای بازاریابی ورودی از طریق وب فراهم می‌کنم و حتی لازم نیست خودتان آن را بنویسید. این کار باعث صرفه جویی در وقت و تلاش زیادی می‌شود و مجبور نیستید یک تیم محتوا را مجدداً استخدام کنید. هوش مصنوعی کلید باز کردن مسیر موفقیت شماست. همچنین، ما به ابزارهای اصلاح محتوا خواهیم پرداخت تا به شما در ایجاد برند در این منظره رقابتی کمک کنند.
در واقعیت افزوده، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می‌توانید از Zappar، ابزار محبوب استفاده کنید و تجربه‌ای عالی را با کدهای zap و چگونگی به وجود آمدن آنها در حالی که آنها را با تلفن همراه خود اسکن می‌کنید، ایجاد کنید.
انقلاب بازاریابی دیجیتال مبتنی بر هوش مصنوعی در حال افزایش است.
ما در ابتدای انقلاب هوش مصنوعی هستیم اما از قبل درک خوبی داریم که هوش مصنوعی چگونه چهره بازاریابی دیجیتال را تغییر می‌دهد. استفاده از هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال، جهان را با بازاریابی که این فناوری آینده نگر را پذیرفته‌اند، تغییر خواهد داد.
یکی از دلایل این امر این است که مصرف کنندگان امروزی از بازاریابان انتظار دارند که مشخصات جمعیتی خود را ترجیح دهند یا به پیام‌های خود ترجیح دهند. هوش مصنوعی با بازاریابی دیجیتال دست به دست هم می‌دهد. هوش مصنوعی استراتژی دیجیتال را با توانایی جمع آوری داده‌ها، تفسیر آن، استفاده از آن و سپس آموختن از آن، تغییر می‌دهد. توانایی استفاده از آن برای بهبود استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال و بینش‌های ارزشمند مشتری برای شرکت‌ها همان پیشرفتی است که همچنان به پیش می‌رود. خدمات عالی مشتری همچنین مهمترین جنبه کارزار بازاریابی دیجیتالی موثر است که می‌تواند با ابزار Google Duplex که در بازار ایجاد می‌شود، خودکار شود.
هوش مصنوعی در حال رشد و پیشرفت است. اجرای هوش مصنوعی در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما به مشتریان کمک می‌کند تجربه بهتری داشته باشند و بینش لازم برای موفقیت در تجارت شما را فراهم کنند.
راز نهایی این دوره این است که ما در مورد ابزاری نیز برای شما خواهیم گفت که می‌توانید با استفاده از یک فناوری هوش مصنوعی مخفی دیگر (AI) از آن برای رهبری استفاده کنید. در بسیاری از مشاغل غالباً بین بخشهای فروش و بازاریابی قطع ارتباط است. این به طور معمول به دلیل عدم تعامل یا توجه مشترک است. بازاریابان ممکن است فروش را هدایت کنند که معتقدند ایده آل است، اما فروش آن نیست. این باعث ایجاد تنش بین دو تیم برای همکاری می‌شود و هوش مصنوعی بهترین راه برای جمع کردن آنها است. هوش مصنوعی می‌تواند منجر به فروش مثبت شود، که این امر همچنین بازاریابی را راضی می‌کند و اطمینان می‌دهد که مشتریان بالقوه در پلتفرمهای صحیح و هدفمند هستند. شما نمی‌خواهید شرکتی که نرم‌افزار حسابداری می‌فروشد توسط شخصی تبلیغ شود. برای استفاده بهتر هوش مصنوعی در نسل پیشرو B2B، باید تمام تیم‌ها گرد هم بیایند و در مورد مشخصات بهینه مشتری، نمایه‌ای که متناسب با بازاریابی و فروش باشد، به توافق برسند.
این پروفایل می‌تواند از چندین متغیر مانند بخش، سطح شرکت و تعداد کارمندان آنها تشکیل شود. استانداردها تقریبا نامتناهی است. هوش مصنوعی از پروفایل برای اندازه گیری نتایج فعلی و بالقوه در برابر انتخاب معیارهای رفتاری از پیش تعریف شده استفاده خواهد کرد. بدون اینکه ما همه اینها را ارائه دهیم، هوش مصنوعی به اطراف می‌پردازد، در واقع در حالی که چشم بسته است، دارت را روی تخته پرتاب می‌کنیم. هوش مصنوعی می‌تواند الگوهای آینده را برای تولید رهبری، هزینه‌های احتمالی و آنچه که کمپین‌ها یا خدمات ایجاد می‌کند، علاقه خود را از این امر جلب کند. خوب، با توجه به تمام این اطلاعاتی که بر هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال متمرکز شده است، این سؤال مطرح است آیا شما آماده هستید تا وارد عمل شوید و قدرت استفاده از هوش مصنوعی را در بازاریابی دیجیتال به کار گیرید؟

این دوره برای چه کسی است:
+ Newbies و بازاریاب پیشرفته دیجیتال
+ سازندگان محتوا که می‌توانند از فناوری هوش مصنوعی برای ایجاد محتوا و اصلاح استفاده کنند
+ تازه کارها، خبرگان یا بازاریابان ایمیل که علاقه‌ای به یادگیری فناوری جدید دارند.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای ضمیمه
ویدیوهای آموزشی با زیرنویس
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

01 آشنایی با دوره؛ هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال 2020
___ | 01 به دوره خوش آمدید؛ Ultimate AI Tech در بازاریابی دیجیتال در اینجا است
___ | 02 کاربرد هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال

02 واقعیت افزوده؛ تجربه‌های باور نکردنی ایجاد کنید
___ | 01 آموزش Zappar

03 ایجاد محتوا با فناوری هوش مصنوعی
___ | 01 ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی؛ بررسی اجمالی
___ | 02 تولید محتوا با فناوری هوش مصنوعی 
___ | 03 فیلم BONUS؛ محتوا، ژنراتورهای Tagline و استفاده از بازاریابی رسانه‌های اجتماعی

04 تعریف محتوای مجدد
___ | 01 Curata؛ یک مرور کلی
___ | 02 BuzzSumo؛ آموزش
___ | 03 Crayon؛ آموزش
___ | 04 Scoop-it؛ آموزش

05 AI؛ نکاتی درباره تولید Lead، فیلم‌های جایزه و افکار پایانی
___ | 01 ابزار آنلاین Lead-Gen؛ آموزش
___ | 02 بستن افکار؛ بعدش
___ | 03 جایزه؛ ابزارهای هوش مصنوعی در بازاریابی دیجیتال
___ | 04 استخراج Lead و هوش مصنوعی برای سئو
___ | 05 فیلم فوق العاده جایزه؛ هوش مصنوعی و متن به گفتار (خوانندگان TTS)
___ | 06 در 5 دقیقه یک موتور جستجو مانند Google ایجاد کنید
___ | 07 پیشنهادات تجاری را با سرعت 100 برابر ایجاد کنید.
___ | 08 یک دستیار صوتی مانند الکسا در عرض چند دقیقه ایجاد کنید (بدون کد)
___ | 09 هوش مصنوعی در تولید محتوای ویدیویی
___ | 10 بازاریاب سه بعدی مجازی؛ آینده
___ | 11 ساختمان رزومه هوش مصنوعی؛ ابزار ضروری
___ | 12 فیلم فوق العاده پاداش؛ هوش مصنوعی در فروش
___ | 13 نقش هوش مصنوعی برای نویسندگان داستان
___ | 14 در عرض چند دقیقه یک شبکه اجتماعی مانند فیس بوک ایجاد کنید
___ | 15 دانش خود را امتحان کنید
___ | 16 انتصاب؛ کاوش ابزارهای آموخته شده.
___ | 17 جایزه؛ یک ربات Humanoid مانند سوفیا ایجاد کنید
___ | 18 سخنرانی پاداش01 Introduction to the Course; Artificial Intelligence in Digital Marketing 2020
___| 01 Welcome to the Course; The Ultimate AI Tech in Digital Marketing is here
___| 02 Application of Artificial Intelligence in Digital Marketing

02 Augmented Reality; Create Incredible Experiences
___| 01 Zappar Tutorial

03 Content Creation with Artificial Intelligence Technology
___| 01 Artificial Intelligence Content Creation Tool; Overview
___| 02 Content Creation with Artificial Intelligence Technology; Hands-on
___| 03 BONUS Video; Content, Tagline generators & Social Media Marketing Usage

04 Content Curation Redefined
___| 01 Curata; An overview
___| 02 BuzzSumo; Tutorial
___| 03 Crayon; Tutorial
___| 04 Scoop-it; Tutorial

05 Extreme AI; Lead-Generation Tips, Bonus Videos and Closing Thoughts
___| 01 Lead-Gen Online Tool; Tutorial
___| 02 Closing thoughts; What`s next
___| 03 Bonus; Artificial Intelligence tools in digital marketing
___| 04 Lead Extraction and AI for SEO
___| 05 Ultra Bonus Video; Artificial Intelligence & Text-to-Speech (TTS Readers)
___| 06 Create a Search Engine like Google in 5 Minutes
___| 07 Create Business Proposals at 100x speed.
___| 08 Create an voice-assistant like Alexa in minutes (Without Code)
___| 09 Artificial Intelligence in Video Content Generation
___| 10 3D Virtual Marketers; The Future
___| 11 Artificial Intelligence Resume Building; Essential Tool
___| 12 Super Bonus Video; Artificial Intelligence in Sales
___| 13 Role of Artificial Intelligence for Fiction Writers
___| 14 Create a social network like Facebook in minutes
___| 15 Test your knowledge
___| 16 Assignment; Exploring the tools taught.
___| 17 Bonus; Create a Humanoid Robot like Sophia
___| 18 Bonus Lecture

جدیدترین محصولات مرتبط